קול קורא: חיבורי ICON-S במשפט הציבורי

הבלוג ICON-S-IL מרחיב את פעילותו, ואנו שמחים לבשר על אפשרות חדשה לפרסום במסגרתו:  חיבורי  ICON-S במשפט הציבורי!

בעקבות ביקוש מצד הכותבות.ים בבלוג, החלטנו להשיק מתכונת חדשה לפרסום:  חיבורים באורכי ביניים – בין פוסט קצר למאמר באורך מלא – בני 5,000–7,000 מילים.

על הבלוג

ICON-S IL Blog הוא הבלוג של הסניף הישראלי של האגודה הבין־לאומית למשפט ציבורי. הבלוג החל את פעילותו בשנת 2017, כשתכליתו לשמש פלטפורמה אינטלקטואלית, שוקקת ונוקבת לקהילת החוקרות.ים בתחום המשפט הציבורי והבין־לאומי בישראל, כמו גם לכל החוקרות.ים שעיסוקיהם משיקים לתחום רחב זה. כיום מדובר בבלוג המשפטי המוביל בישראל, עם אלפי צפיות מדי חודש. חיבורי ICON-S במשפט הציבורי מצטרפים לפרסומים השוטפים בבלוג, אשר כוללים רשימות בנות 1,000–2,000 מילים.

הזמנה להגיש חיבורים לפרסום

אנו מזמינים אתכן.ם להגיש לפרסום חיבורים מקוריים בתחום המשפט הציבורי (במובנו הרחב) בישראל ובעולם. על החיבורים להיות בני 5,000–7,000 מילים, כולל הערות שוליים ערוכות לפי כללי האזכור האחיד במשפטים (מהדורה שלישית). חיבורים יעברו הליך של שיפוט חיצוני לפי שיקול דעת מערכת הבלוג. מערכת הבלוג  שואפת שהליך השיפוט, העריכה והפרסום, יעשה בזמנים מהירים ככל הניתן. את החיבורים אפשר להגיש באופן שוטף לעורכת הראשית של הבלוג, שני שניצר, בכתובת הדוא"ל: schnitzer1@tauex.tau.ac.il.

להשאיר תגובה

היכנס באמצעות אחת השיטות האלה כדי לפרסם את התגובה שלך:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

בלוג בוורדפרס.קום. ערכת עיצוב: Baskerville 2 של Anders Noren.

למעלה ↑

%d בלוגרים אהבו את זה: