קול קורא: הכנס השנתי השביעי של ICON-S ישראל

הפקולטה למשפטים, המרכז האקדמי למשפט ולעסקים, רמת גן

יום ראשון, 12 ביוני 2022

מאז הקמתו בשנת 2014, מקיים הסניף הישראלי של העמותה הבינלאומית למשפט ציבורי כנס שנתי המפגיש חוקרות וחוקרים העוסקים ברבדים שונים של המשפט הציבורי (חוקתי, מינהלי, בינלאומי וכיו"ב), וכן כאלה העוסקים בדיסציפלינות משיקות לו דוגמת מדע המדינה, מדיניות ציבורית, תקשורת, סוציולוגיה, אנתרופולוגיה וקרימינולוגיה, פילוסופיה פוליטית, ועוד. במסגרת הכנס מוצגים מחקרים עדכניים ונדונות סוגיות עכשוויות בשיח האקדמי בתחומים אלה. ניסיון הכנסים הקודמים מלמד שזו זירת מפגש שאין שנייה לה בהיקף, בעושר ובמגוון המחקרים המוצגים, הגישות המחקריות, והעיסוק בנושאים שעל סדר היום הציבורי. לאחר הפסקה של שנה בשל הקורונה, הכנס השנתי השביעי של הסניף הישראלי ייערך השנה בפקולטה למשפטים במרכז האקדמי למשפט ולעסקים ברמת גן, ביום ראשון, 12 ביוני 2022.

אנו מזמינות חוקרים וחוקרות להגיש הצעות להצגת מושב מובנה או להצגת מחקר בודד בכנס. עדיפות תינתן להצעות למושבים מובנים. הסניף הישראלי של העמותה הבינלאומית למשפט ציבורי רואה חשיבות באיזון מגדרי ובשילובם של חוקרים וחוקרות צעירים במסגרת המושבים. בשל כך, הוועדה המארגנת מעודדת הגשת מושבים העונים לקריטריונים אלה. בהצעות למושב מובנה יש לצרף תיאור קצר של המושב (עד 200 מילים), תיאור של כל אחד מהמחקרים שיוצגו בו (עד 100 מילים) וכן את רשימת המשתתפות.ים ופרטי הקשר שלהן.ם, בציון שם ראש.ת המושב. בהצעות להצגת מאמר בודד יש לצרף את תקציר המאמר (עד 300 מילים) וכן את פרטי הקשר של המציג.ה. הוועדה המארגנת עשויה לצרף משתתפים.ות נוספים.ות למושבים מוצעים שמספר המשתתפים.ות בהם נמוך.

את ההצעות יש לשלוח למזכירת הסניף הישראלי, נועה קברטץ-אברהם, בדוא"ל iconsisrael@gmail.com, עד ליום חמישי, 10.3.2022. בכותרת המייל יש לכתוב: 'הגשת הצעה לכנס השנתי 2022'.

החברות בסניף הישראלי של האגודה הבינלאומית למשפט ציבורי וההשתתפות בכנס השנתי הישראלי אינן כרוכות בתשלום. ניתן להצטרף לאגודת ICON-S הבינלאומית תמורת דמי חבר בסך 95 דולר ארה"ב, שכוללים הרשמה לכנס השנתי הבינלאומי של האגודה שיתקיים בין 4-6.7.2022 בפולין, ומנוי למאגר האלקטרוני של כתב העת (I*CON) .

בברכה חמה

משה כהן-אליה, תמר מגידו, עידו פורת, נועה קברטץ-אברהם,

יניב רוזנאי, גילה שטופלר, קרן שמש, שני שניצר

הוועדה המארגנת

להשאיר תגובה

היכנס באמצעות אחת השיטות האלה כדי לפרסם את התגובה שלך:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

יצירה של אתר חינמי או בלוג ב־WordPress.com. ערכת עיצוב: Baskerville 2 של Anders Noren.

למעלה ↑

%d בלוגרים אהבו את זה: